Golfové pobyty - Abu Dhabi, SAE

7 nocí/5x Green Fee
od 1649»

WESTIN ABU DHABI GOLF RESORT & SPA

★★★★★
Mesto: 
Abu Dhabi
Región: 
Krajina: 
Termín: 
celoročne

Exkluzívny 5* rezort v srdci golfového klubu Abu Dhabi s 27-jamkovým golfovým ihriskom, ktoré je domovom šampionátu PGA European Tour Abu Dhabi Golf, je skutočnou oázou v mesta zo skla a ocele. Abu Dhabi Golf kraľoval v rebríčku prestížneho časopisu Golf Digest Middle East už druhý rok po sebe.

7 nocí/5 Green Fee
od 1349»

ST.REGIS SAADIYAT ISLAND RESORT

★★★★★
Mesto: 
Abu Dhabi - Saadiyat Island
Región: 
Krajina: 
Termín: 
celoročne

Impresívny 5* golfový hotel priamo na pláži s vlastným 18-jamkovým golfovým ihriskom Saadiyat Beach Golf Club. Dizajn od Garyho Playera zakomponoval do jedinečného golfového konceptu dychberúci výhľad na trblietavé tyrkysové vody Stredomoria a biele piesky ostrova Saadiyat..

5 nocí/ 3 Green Fee
od 949»

CROWNE PLAZA YAS ISLAND

★★★★
Mesto: 
Abu Dhabi - Yas Island
Región: 
Krajina: 
Termín: 
celoročne

Priestranný a luxusný 4* hotel s výhľadom na Ferrari World a vyše 420 izbami ideálne kombinuje golf a zábavu. Hotel je 19.jamkou pre ihrisko Yas Links, ktoré sa rozprestiera od pobrežia až k tomuto hotelu..

7 nocí/ 5 Green Fee
od 999»

CENTRO YAS ISLAND

★★★
Mesto: 
Abu Dhabi - Yas Island
Región: 
Krajina: 
Termín: 
celoročne

Elegantný 3* hotel v blízkosti dráhy F1 sa pýši moderným dizajnom a štýlom, no nezaostáva ani svojimi exkluzívnymi službami ako sú fitness, sauna, bazén a kútik s lahôdkami, ktoré potešia každého gurmána. Ideálna lokalita pri atrakciách ako Yas Beach, Yas Waterworld, Yas Southern Marina a veľkolepých golfových ihriskách je zárukou, že si užijete svoj pobyt naplno..